מספר מקשר הסבר

מספר מקשר הסבר

צמיגי פירלי - Pirelli Tires

הפופולאריות הרבה לה זוכים צמיגי פירלי נובעת במידה רבה מהעובדה שהם עומדים בתקני הבטיחות הקפדניים והמחמירים ביותר. זהו תחום שאין בו פשרות אצל פירלי, תוך שהחברה עמלה כל העת על פיתוח וחידוד טכנולוגיית הצמיג, זאת בהסתמך על ניסיונה הרב צמיגי פירלי משפרים את ביצועי הרכב באופן משמעותי, כך שהפן הבטיחותי מתחדד עוד יותר.

בזכות צמיגי פירלי מתאפשרת אחיזת כביש טובה יותר, פניות מדויקות יותר ואף בלימה מהירה יותר. צמיגים אלו מאפשרים לנהג שליטה טובה יותר ברכב, המונעת תאונות ושומרת עליו מוגן במשך הנסיעה. ואם לא די בכל אלה – דעו שאחיזת כביש טובה יותר מאפשרת לרכב גם לחסוך בדלק. ואכן, צמיגי פירלי מאפשרים חיסכון משמעותי בהוצאות הנסיעה לעומת סוגים זולים יותר של צמיגים.

כבעלי רכב, אתם יודעים שביצועי הרכב שלכם ובטיחותיו תלויים באיכות הצמיגים שלו. לכן חיוני לבחור בצמיגים אמינים ובעלי ביצועים גבוהים שיכולים להתמודד עם תנאי נהיגה שונים ולספק אחיזה ויציבות מיטביים. צמיגי פירלי הוא מותג ידוע המייצר צמיגים כבר למעלה ממאה שנה, והוא מוכר בזכות הטכנולוגיות המתקדמות שלו, העיצובים החדשניים והחומרים האיכותיים שלו.

 

ב”דורון לדרך”, אנו גאים להציע מגוון רחב של צמיגי פירלי המתאימים לכלי רכב מסוגים שונים, לרבות מכוניות סדאן, רכבי שטח, משאיות ומכוניות ספורט. בין אם אתם מחפשים צמיגים לכל עונה, צמיגי קיץ או צמיגי חורף, Pirelli סיפקה אתכם. בואו נסתכל מקרוב על מה הופך את צמיגי פירלי לכל כך מיוחדים ולמה הם בחירה מצוינת עבור הרכב שלכם.

תכונות ביצועים ובטיחות

צמיגי פירלי נועדו לספק ביצועים ובטיחות יוצאי דופן על הכביש. להלן כמה מהמאפיינים המבליטים אותם:

 

אחיזה משופרת – צמיגי פירלי מתוכננים לספק אחיזה ומשיכה מצוינת על משטחים שונים, כולל כבישים רטובים, יבשים ומושלגים. דפוסי הדריכה והתרכובות המתקדמים מבטיחים מגע אופטימלי עם הכביש, מה שמשפר את יכולת התמרון, היציבות וביצועי הבלימה.

 

עמידות – צמיגי פירלי בנויים להחזיק מעמד, בזכות החומרים והמבנה האיכותיים שלהם. הם מתנגדים לבלאי, פנצ’רים וסוגים אחרים של נזקים, מה שמפחית את הסיכון לתקר בצמיגים ולבעיות אחרות.

 

נוחות – צמיגי פירלי נועדו לספק נסיעה חלקה ונוחה, גם בכבישים משובשים. הטכנולוגיות והחומרים החדשניים מפחיתים רעש, רעידות וקשיחות, מה שמשפר את חווית הנהיגה.

 

בטיחות – צמיגי פירלי מתוכננים לעמוד בתקני הבטיחות הגבוהים ביותר, הודות לטכנולוגיות המתקדמות והבדיקות הקפדניות שלהם. הם מספקים ביצועים אמינים בתנאי מזג אוויר וכביש שונים, מה שמפחית את הסיכון לתאונות ומשפר את ביטחון הנהג.

 

סוגי צמיגי פירלי

 

צמיגי כל עונה – צמיגים אלו מתאימים לנהיגה לאורך כל השנה, הודות לביצועים הרב-תכליתיים שלהם בתנאי כביש שונים. הם מספקים אחיזה טובה בכבישים רטובים ויבשים, כמו גם שלג קל.

 

צמיגי קיץ – צמיגים אלו מיועדים לנהיגה בעלת ביצועים גבוהים בתנאי מזג אוויר חמים. הם מציעים אחיזה, טיפול ובלימה מצוינים בכבישים יבשים, אך ייתכן שהם לא יפעלו היטב בתנאים רטובים או קרים.

 

צמיגי חורף – צמיגים אלו מתוכננים לספק ביצועים מיטביים בתנאי קור, שלג וקרח. יש להם דפוסי דריכה מתקדמים ותרכובות המבטיחות אחיזה ויציבות מצוינים בכבישים חלקים.

 

צמיגי Run-Flat  -צמיגים אלו נועדו לשמור על תנועה גם לאחר פנצ’ר או אובדן לחץ אוויר. יש להם דפנות מחוזקות התומכות במשקל הרכב ומאפשרות לך להמשיך לנסוע למרחק מוגבל במהירות מופחתת.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-7942489