מספר מקשר הסבר

מספר מקשר הסבר

דורון לדרך - הפנצ'ריה שלך

תיקון תקרים בגלגלים

 

צמיגים לרכב

קטלוג צמיגים מלא

תיקון פנצ'ר מקצועי

תיקון צמיגים כולל מגוון של תקלות בצמיגים הדורשות טיפול בצמיג למשל : תקר / פנצ'ר בגלגל- כאשר צמיג מאבד אויר מסיבות שונות של חבלה או חור, בשלב הראשוני יש אפשרות לנהג להשתמש בדבק מיוחד לתיקון התקר או להחליף לגלגל רזרבי אך אלו פתרונות

 זמניים בלבד, יש להגיע במהרה לפנצ'ריה המומלצת שלנו ושם יתקנו בעבורכם הצמיג בצורה מקצועית וכן במידת הצורך יעשו כיוון פרונט לשם התאמת כיוון הגלגל לכיוון הרכב.

שירותי כיוון פרונט לגלגלי

מדי פעם נדרש לעשות כיוון פרונט כאשר אין איזון בין הגלגלים, או שלחץ האוויר בגלגלים איננו תקין. אם אתם שמים לב שההגה מתחיל לרעוד ואיננו יציב בזמן נהיגה כנראה שהרכב זקוק לכיוון פרונט.

 כיוון פרונט נעשה ע"י מכשיר מתקדם , שמסמן מתי הכיוונון של הגלגלים הגיע לנתון הנדרש לפי יצרן הרכב. אנו מבצעים כיוון פרונט מקצועי.

החלפת צמיגים

כאשר תקינות הצמיגים נפגעת ויש צורך להחליפם נשמח להשתמש בניסיון שלנו ולייעץ לכם לגבי צמיגים חדשים. במקרה שאתם שמים לב ליובש/סדקים בצמיד, סוליית צמיג משופשפת ונמוכה או שעברו 4 שנים או יותר מאז

 שרכשתם את הצמיג, כנראה שצריך להחליף את הצמיגים הישנים בחדשים ובטוחים יותר. אצלנו תוכלו למצוא מגוון צמיגים לכל סוגי הרכבים.

בדיקת תקינות צמיגים

חשוב לא לחכות לכך שהצמיגים יתבלו ולבצע בדיקת תקינות כל תקופה, בדיקה זו כוללת בדיקת שחיקת החריצים בצמיגים, בדיקת צמיגים שעברו מרחק של יותר מ-60000 ק"מ או המותקנים ברכב ארבע שנים לפחות.

 יש לבדוק את המערכות השונות ברכב התומכות בגלגלים כמו: מערכת הבלמים, בולמי זעזועים וכיוון פרונט. במיוחד לקראת החורף מומלץ לבצע בדיקה מקיפה של תקינות הצמיגים.

פנצ'ריה מקצועית ומומלצת

בפנצ'רייה שלנו הנמצאת בראשון וכן באתר שלנו ניתן למצוא את כל המותגים המובילים בתחום הצמיגים ובעזרת ייעוץ מקצועי שלנו תוכלו לבחור צמיגים במחיר משתלם ומבלי להתפשר על האיכות. 

אנו מוכרים צמיגים של החברות: צמיגי רדיאל- RADIAL,צמיגי דנלופ DUNOP, צמיגי גודייר GoodYear,צמיגי מישלן ,MICHELIN צמיגי אוביישן OVATION ועוד.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-7942489