פנצ'ריית דורון לדרך
 
 
 
 
 
 
צמיגים קונים בדורון לדרך
 
 
 
 
 
 
5
92 חוות דעת
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
סניף ראשל"צ
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
072-3250510
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

תנאי שימוש באתר

 

לקוח נכבד,
תנאי השימוש שלהלן מהווים הסכם מחייב בינך ובין פנצ'ריית דורון לדרך. מתחייבת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות, ולספק לך את כל הדרוש לתקינות רכבך.

אנחנו ממליצים לקרוא את תנאי השימוש לפני רכישת מוצר ו/או שירות באתר. תקנון זה מהווה אישור להסכמתך לקבל את התנאים שלהלן:

1. כללי

1.1. מוצרי פנצ'ריית דורון לדרך המוצגים באתר, ניתנים לרכישה על-ידי בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו, אושרו, אומתו ועברו סליקה על-ידי חברות האשראי.
1.2. מודגש בזאת כי בכל הקשור למוצרים, האחריות הבלעדית הינה של היצרנים והספקים בלבד.

נמצא כלא תקין טרם שליחתו ללקוח, יוצע ללקוח מוצר חלופי, זהה באיכותו, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע. במידה והמוצר החלופי לא יהיה לשביעות רצונו של הלקוח, יבוטלו הן ההזמנה והן החיוב בכרטיס האשראי.

2.3. באתר של פנצ'ריית דורון לדרך מוצגות תמונות מקוריות של המוצרים השונים, בכללם הצמיגים. עם זאת, חלק מתמונות המוצרים המוצגות באתר הן להמחשה בלבד, ובכל מקרה יש לאשר כי התמונה הנמצאת בסמוך ו/או מקוטלגת כתמונת המוצר/הדגם הינה הנכונה. למען הסר ספק, במקרה ויחולו חילוקי דעות בין הלקוח לבין פנצ'ריית דורון לדרך לגבי נכונות התמונה והתאמתן למוצר בפועל,
לא תיחשב התמונה כנכונה.

2.4. למוצרים מסוימים באתר מתלווים פרטים נוספים אודות המוצרים. למען הסר ספק, במקרים שבהם הפרטים הנוספים הללו שגויים, מכל סיבה שהיא, היצרן, המידה והדגם של המוצר, ואלו בלבד, הם שיקבעו בעניין ההזמנה.

3. ביטול והחזרת מוצרים

3.1. ישנה אפשרות להחזיר מוצר שנרכש דרך האתר, אך ורק במידה והמוצר לא הורכב על הרכב. למען הסר ספק, פנצ'ריית דורון לדרך לא תקבל חזרה צמיגים שהורכבו על הרכב ושבוצעה עליהם נסיעה.

4. אמצעי ותנאי התשלום

4.1. קבלת המוצר שנרכש באתר מתבצעת בפנצ'ריית דורון לדרך. את התשלום ניתן לבצע בדרכים הבאות:
כרטיס אשראי – החיוב יתבצע בפנצ'רייה עצמה במועד קבלת/התקנת המוצר. כרטיס האשראי חייב להיות תקין, בתוקף, ניתן לסליקה ומאושר על-ידי חברת האשראי. לא יסופק מוצר ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. במקרה שכרטיס האשראי אינו בתוקף ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאית פנצ'ריית דורון לדרך לבטל את העסקה ללא כל הודעה מראש.

מזומן
(שטרות כסף) – התשלום יתבצע בפנצ'רייה עצמה במועד קבלת/התקנת המוצר.

4.2. פנצ'ריית דורון לדרך מתחייבת לספק את המוצר בהקדם האפשרי ולא יאוחר מ- 3 ימי עסקים. על פי רוב, וללא כל התחייבות מצדה, אספקת המוצרים תתבצע תוך 24 שעות מרגע הזמנת המוצר ואישור ביצוע העסקה.

4.3. במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של פנצ'ריית דורון לדרך ו/או הספקים השונים, הפנצ'רייה והספקים השונים לא יישאו באחריות, ההזמנה תבוטל בהתאם והחיוב בכרטיס האשראי יבוטל.

שימו לב: כל ביצוע עסקה מותנה בפנצ'ריית דורון לדרך. עסקה לא תיחשב כמושלמת, כל עוד לא קיבל הלקוח את המוצר. הפנצ'רייה שומרת לעצמה את הזכות לבטל ו/או לדחות ו/או לשנות את מיקומה של כל עסקה שהיא, מבלי לספק הסברים ללקוח.

5. אחריות ושירות

5.1. האחריות הינה אחריות יבואן ו/או יצרן ו/או ספק. פנצ'ריית דורון לדרך אינה נושאת באחריות בשום מובן ואופן שניתן לפרשנות כזו או אחרת, לאף אחד מן המוצרים שנרכשו. האחריות והשירות המלאים ניתנים על-ידי הספקים השונים בלבד.

5.2. תנאי האחריות הינם בכפוף לתנאיהם ולהחלטותיהם של היבואן והספק בארץ. לידיעתכם, על-פי רוב, האחריות הניתנת לצמיגים חדשים הינה כ- 4 שנים מיום רכישתם. אולם, פנצ'ריית דורון לדרך מדגישה בזאת כי האחריות הינה בהתאם לתנאי האחריות, אשר מצוינים ומפורטים על-גבי תעודת האחריות.

6. נקודות חשובות להבהרה והגבלת אחריות

6.1. לא כל המוצרים המפורסמים ניתנים לרכישה. יש ליצור קשר טלפוני עם פנצ'ריית דורון לדרך כדי לוודא ולאשר כי המוצר אכן נמצא במלאי.

6.2. ישנה אפשרות להזמין את המוצרים הן בטלפון והן בפנצ'רייה עצמה. במידה והמוצר נמצא בפנצ'רייה ונציגה יאשר את ביצוע העסקה, היא תתבצע באופן מיידי.