פנצ'ריית דורון לדרך
 
 
 
 
 
 
צמיגים קונים בדורון לדרך
 
 
 
 
 
 
5
92 חוות דעת
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
סניף ראשל"צ
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
072-3250510
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השירותים בעסק

 
 
פנצ'ריית דורון לדרך עסק שאוהב לתת שירות באדיבות ומקצועיות ולכן כאשר אתם מגיעים אלינו מתוודעים לכל השירותים שאפשר למצוא במקום, כדאי לשמור על קשר ולבוא בקביעות ליהנות מהשירותים המסורים שלנו לנהגים בדרכים. כל מה שנחוץ לכם לרכב פרטי או מסחרי אפשר למצוא במקום אחד תחת קורת גג אחת ולפנות אלינו גם בשאלות שונות.
 
 

שירותים בפנצ'רייה

 

תיקון תקרים בגלגלים

 
בפנצ'רייה מבצעים את כל סוגי התיקונים לכל סוגי הגלגלים, כאשר השיטות המתקדמות והמקצועיות ביותר משמשות אותנו כדי לתת שירות כזה שגם חוסך לכם עלויות. החשיבות של תיקון תקרים במקום מקצועי ידועה לכל נהג שברור לו הקשר בין מצב הצמיגים לבין נהיגה בטוחה ואחראית. תיקון התקרים מתבצע על כל השלבים שלו, כולל תיקון תקלות נוספות שהתלוו לכך
 

מכירה של צמיגים

 
מכירת צמיגים איכותיים מתוצרת חברות שונות במחירים נוחים לכל כיס ולכל רכב. פנצ'ריית דורון לרכב מוכרת רק מותגים בטוחים לשימוש אבל לאו דווקא יקרים, כל עוד הם עונים על הסטנדרטים האיכותיים שלנו כאנשי מקצוע מנוסים. הצמידים הנמכרים הם תמיד בתוקף ושל יצרנים שונים, אם כי לא תמיד מקוריים לפי יצרן הרכב כל עוד הם מדויקים במידות שלהם ועונים על כל הדרישות של יצרן הרכב שלכם.

בנוסף יש לנו כאן באתר קטלוג עם קנייה ישירה עם מגוון צמיגים איכותיים עם מחירים לכל כיס היכנסו כאן
 
 

החלפת גלגלים

 
 
החלפת גלגלים חייבת להיעשות בזמן וברגע שמבחינים בכך שהתוקף של הגלגלים פג או כאשר הם נשחקו לרמה שאינה מאפשרת נסיעה בטוחה וזהירה. חובה להיות מודעים למצב הגלגלים שלכם גם אם אינכם מומחים גדולים לרכב, משום שזה לא בגדר מותרות אלא מציל חיים. מחליפים צמיגים לפי הוראות יצרן ותמיד שניים מהם כדי להבטיח איזון לרכב. אסור להשתמש בצמיג שגילו מעל שש שנים ואנחנו מקפידים על כך במקום.
 
 

כיוון פרונט ברכב

 
כיוון פרונט חיוני מאוד לכל רכב, ואת זה הנהגים יודעים, אולם לא תמיד יודעים מתי צריך לעשות זאת. המומחים שלנו יכולים לייעץ לכם ולהסביר מתי מומלץ לעשות כיוון פרונט אם אינכם יודעים מתי. כאשר הרכב רועד לכם, או עבר תאונה או כאשר אתם מרגישים שקשה לכם לשלוט בהגה מומלץ לעשות זאת. עם זאת, לא תמיד רעידות ברכב מעידות דווקא על בעיה זו ולכן התייעצו עם המומחים שלנו כדי לדעת אם נחוץ כיוון פרונט. לכל השאר, מומלץ לעשות באופן שוטף אחת לשנה ובכך להפחית את הסכנה של אובדן שליטה על הרכב, שחיקת צמיגים ושאר התופעות שמתלוות לבעיה זו. הכיוון נעשה בצורה ממוחשבת ומדויקת מאוד.