פנצ'ריית דורון לדרך
 
 
 
 
 
 
צמיגים קונים בדורון לדרך
 
 
 
 
 
 
5
92 חוות דעת
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
סניף ראשל"צ
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
072-3250510
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

צמיגי שטח לרכב

 
אחת המגמות הברורות ביותר בשוק הרכב העולמי והישראלי כאחד בעשור האחרון, באה לידי ביטוי בעלייה בנתוני המכירות של רכבי SUV. קטגוריה זו כללה בעבר מספר לא רב במיוחד של רכבי שטח בעלי תדמית קשוחה, שנרכשו לרוב על ידי חובבי טיולי שטח או על ידי קבלנים או חקלאים, שנזקקו לרכב שטח במסגרת העבודה שלהם. נכון להיום הקטגוריה של צמיגי שטח לרכב מגוונת ונרחבת בצורה בלתי רגילה והתרחבות הקטגוריה אילצה את יצרניות הצמיגים לפתח ולייצר מגוון צמיגים שיוכלו לספק מענה לצרכים המגוונים של סוגי הלקוחות והרכבים השונים.

חשוב לציין כי התחום של צמיגי שטח לרכב נחשב למורכב יחסית והסיבה לכך נעוצה בעובדה שנדרשת בו התאמה לא רק של מידת הצמיג לפי הנחיות יצרנית הרכב אלא התאמה גם להעדפות ולצרכים האישיים של הלקוח.
בחנות שלנו תמצאו מגוון צמיגי שטח לרכב המתאימים לצרכים שלכם.
 
צמיגי שטח לרכב
 

צמיגי כביש המתאימים לרכב 4 על 4

 
רוב רכבי ה-4X4 החדשים, מגיעים עם צמיגי כביש. זאת כיוון שיצרני הרכב יוצאים מתוך נקודת הנחה שרוב הרוכשים מבלים את רוב זמנם בנסיעה על כבישים סלולים. אי לכך, על הצמיגים לאפשר נסיעה חסכונית בדלק, נוחה ושקטה, בשילוב עם ביצועים גבוהים בכביש הקשורים ליציבות ולמשל מרחקי בלימה הגיוניים בכבישים רטובים ויבשים. עבור נהגים שלא מרבים לנסוע בשטח ונהגים שמדי פעם נוסעים בשטח "קל" בלבד, צמיגי הכביש המגיעים עם הרכב יכולים בהחלט להוות פתרון מספק.

בלאו הכי חלק מהרכבים בקטגוריית ה-SUV הינם בעלי יכולות שטח מוגבלות וישנם אף רכבי SUV שכלל לא מצוידים בתכונות הבסיסיות של רכב שטח "אמיתי" כמו הנעה כפולה, שמראש לא מתאימים או מיועדים לנסיעות בשטח. מעבר לכך, גם בעלי רכבי שטח כבדים וגדולים יותר יכולים בהחלט להסתפק בצמיגי הכביש שסופקו עם הרכב החדש אם הם לא מחובבי השטח הנלהבים.
 
יש צמידי כביש המתאימים גם לשטח
 
 

צמיגי כביש/שביל

 
אם נעלה דרגה אחת מעבר לצמיגי הכביש, נמצא את צמיגי ה-H/T, המתאימים לנהגים שמדי פעם נוהגים לנסוע בשבילים לא סלולים ובדרכי עפר. צמיגים אלה מתוכננים לנסיעה על כביש בראש ובראשונה אך ישנם שינויים קטנים בהרכב החומרים ומבנה הסוליה, המשפרים את הנסיעה גם בשבילי עפר. בצמיגים אלה תוכלו לזהות מבנה קובייתי מתון לצד התעלות ההיקפיות האופייניות לצמיגי הכביש. קטגוריית צמיגים זו נקראת H/T או Highway/Terrain
 
 

צמיגים לרכב שטח ולכביש

 
צמיגי 50-50 או חצי-חצי, מהווים את הפשרה הטובה ביותר בין שני העולמות. זאת כיוון שהם מציעים יכולת שטח גבוהה גם בשטחים טכניים של דיונות חול, סלעים ובוץ מצד אחד ומצד שני מאפשרים נסיעה יחסית נוחה בכבישים מהירים. לפיכך צמיגי שטח לרכב שטח מתאימים כמו כפפה ליד לנהגים שנוהגים לנסוע באופן יומיומי בכביש סלול אך אוהבים גם לצאת בתדירות גבוהה יחסית לטיולי שטח מעניינים ומאתגרים. קטגוריית צמיגים זו נקראת A/T או All Terrain.
 
בפנצ'ריית דורון לדרך ניתן להשיג צמיגי שטח
 

צמיגי שטח לרכב

 
שמיגי שטח לרכב מלא הם למעשה מלכי השטח הבלתי מעורערים. מדובר בצמיגים עם סוליה בעלת מבנה קוביות אגרסיבי וקשיח, המאפשרים לנו להתקדם גם בתנאי שטח מאוד קשים ומאתגרים. לפיכך הם מגיעים אך ורק במידות המתאימות לרכבי שטח יחסית קשוחים, המצוידים בנעילת דיפרנציאל אחורי, הנעה 4X4 וכיו"ב. צמיגי שטח אלה מתאימים לנהגים שנוהגים באופן יומיומי בשטח משובש וקשה במסגרת עבודתם או עבור נהגים שהחליטו לקחת את התחביב שלהם עד הקצה. מטבע הדברים, יכולות השטח המרשימות באות על חשבון הנסיעות בכביש, מה שבא לידי ביטוי בצריכת דלק גבוהה ורמת רעש גבוהה לא פחות. לסיכום נכתוב כי בבואנו לבחור צמיגים לשטח, עלינו לשים לב בין היתר לתדירות הנסיעה שלנו בשטח ובנוסף לאופי השטח.
 
צמיגי שטח לרכב | פנצ'ריית דורון לדרך
 
אולי יעניין אותך גם
 
 
 
 
אצלנו תוכלו לרכוש גם מגנזיום לרכב.
מהו ג'נטים מגנזיום לרכב ומהם הסוגים הקיימים? היכנסו
 
 
 
 
 
מחפשים צמיגים במבצע? הגעתם למקום הנכון!
יש לנו מבחר צמיגים במבצעים מתחלפים.
לצפייה במבצעים היכנסו
 
 
 
 
 
פנצ'ריית דורון מספקים שירותי כיוון פרונט בראשון לציון. למידע נוסף על כיוון פרונט