מספר מקשר הסבר

מספר מקשר הסבר

מידע חשוב לנהג

איך לבחור צמיגים לרכב

רכישת צמיג לרכב, איננה עניין של מה בכך. אין מדובר רק בשם חברת המותג והמחיר, בראש ובראשונה צמיג טוב מבטיח לנו נסיעה איכותית ובטיחותית. אולם רבים מעוניינים לרכוש צמיג חדש לרכב, ואינם מבינים כלל בנושא זה. אלה זקוקים למורה נבוכים. כאן במאמר זה, יינתנו כמה הסברים שיוכלו לעזור לכם להחליט מהו הצמיג הטוב ביותר בעבור רכבכם.

המשך מידע

מתי עושים כיוון פרונט

כיוון פרונט הוא דבר הכרחי לעשות בזמן כדי למנוע נזק לגלגלים, אם נדחה את התיקון פרונט יהיה מצב בלתי נמנע שנצטרך לרכוש צמיגים חדשים למרות שברכב ישנם צמיגים תקנים ואפילו חדשים.
אז איך מבצעים כיוון פרונט והטיפול הנחוץ, מחיר ומידע חשוב על הנושא

 

החלפת צמיג

הצמיגים המודרניים איכותיים מאי פעם ועדות לכך ניתן למצוא בין היתר בעובדה שתקרים הם לא עניין יומיומי או שכיח כפי שהיה בעבר. הואיל וכך הם פני הדברים, רבים מהנהגים ובעלי הרכבים, סומכים על הצמיגים ועל מזלם הטוב ולא טורחים להשקיע זמן כדי ללמוד כיצד מחליפים צמיג. למרבה הצער, גם הצמיג האיכותי ביותר לא מחזיק מעמד לנצח, במיוחד אם חלילה יפגוש לדוגמה ביום מן הימים מסמר או בורג. נוסיף ונכתוב כי לא אחת התקרים (פנצ’רים) מתרחשים בנסיבות הכי פחות נוחות ובעיתוי הכי פחות מתאים.

בין אם נרצה בכך ובין אם לא, לעיתים מדובר בתקר המתרחש כשאנחנו בדרכנו לפגישה חשובה וכך בדיוק התקר יכול להתרחש דווקא ביום הגשום והסוער ביותר בשנה. ההמתנה למלאך שיגיע לעזרכם או לחילופין לחברת שירותי הדרך שעובדת עם חברת הביטוח שלכם, יכולה להיות ממושכת ומייגעת מאוד. מעבר לכך, לא תמיד “תזכו” להיעצר במקומות הסימפטיים ביותר שישנם. לאור כל זה,
נראה כי הגיע הזמן ללמוד כל מה שצריך על החלפת צמיג במקרה של תקר.

המשך מידע החלפת צמיגים >>

חשיבות בצמיגים איכותיים

לא רבים יודעים אבל אחד הדברים הכי חשובים ברכב הם ארבעת הצמיגים של הרכב שלו. לכן חובה לטפל בהם כמו שצריך. כדי שהרכב יתפקד כמו שצריך, יהיה בטיחותי וגם נוח לנהיגה (ואלו שני הדברים שאנחנו רוצים ממנו, בסופו של דבר), חשוב מאוד לבחור צמיגים איכותיים ולא לזלזל בכך. אז נכון, הקמפיינים השונים בגנות צמיגים בעלי לחץ אוויר לא תקין או אלו המפצירים בנו לבדוק את תקינות הצמיגים בדרך כלל נכנסים מאוזן אחת ויוצאים מהשניה – אך אם תישמעו להם לא רק שתיהנו מנסיעה נעימה יותר, היא גם תהיה הרבה יותר בטוחה.
אז איך בוחרים צמיגים איכותיים ולמה חשוב לשים לב?

צמיגים תקינים מציל חיים

בכל שנה מחדש, בעיקר עם בואו של החורף, מפצירים בנו קמפיינים ברדיו לבדוק את תקינות הצמיגים שלנו. “צמיג תקין מציל חיים”, הם אומרים – וצודקים. יחד עם זאת, רבים מהישראלים מעדיפים להתעלם באלגנטיות מההפצרות הללו, לא לתת את הדעת על חשיבות תקינותם או לעשות זאת רק כדי לצאת לידי חובה. מדוע שמירה על צמיגים תקינים היא דבר חשוב כל כך? עד כמה הוא חשוב וכיצד נדע האם הצמיגים שלנו תקינים?
הנה כמה הסברים חשובים לטובת הנהג


צמיגים תקינים לחורף

לפי נתונים רשמיים שפורסמו על ידי עמותת “אור ירוק”, בחורף בין נובמבר 2016 למרץ 2017, נפגעו בתאונות דרכים בישראל 9669 בני אדם. מדובר בעלייה של יותר ממאה נפגעים ממספר הנפגעים בחורף שקדם לו. בנוסף דיווחה העמותה כי בפרק זמן זה הלכו לעולמם 141 בני אדם בתאונות דרכים בישראל. המשמעות היא שבמהלך החורף כמעט מדי יום גובות תאונות הדרכים את חייו של אדם אחד. במזג אוויר חורפי וגשום, הכבישים חלקים והאחיזה של צמיגי הרכב בכביש הרבה פחות טובה כך שקיימת סכנת החלקה משמעותית. זוהי הסיבה בגינה ישנה חשיבות עליונה לדאוג לתקינות הצמיגים עם בוא החורף.
לכן אנחנו נציג לכם מספר דגשים לבדיקת הצמיגים לקראת החורף

המשך מידע החלפת צמיגים >>

כיצד מזהים צמיגים שחוקים

אין כמו ההרגשה שמספקים צמיגים חדשים – הרכב נישא אליהם בגאון, וחוויית הנהיגה היא אידיאלית. עם זאת, טבעם של צמיגים הוא להתבלות ולהישחק עם הזמן. המגע האינטנסיבי עם האספלט או עם החצץ עושה את שלו, והצמיגים נשחקים, מאבדים מאיכותם ולא נראים במיטבם.
נציג מספר דגשים כיצד נזהה צמיג שחוק.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע”מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
03-7942489