פנצ'ריית דורון לדרך
 
 
 
 
 
 
צמיגים קונים בדורון לדרך
 
 
 
 
 
 
5
92 חוות דעת
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
סניף ראשל"צ
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
072-3250510
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ג'נטים מגנזיום סיניים

מהם ג'נטים מגנזיום סיניים?

ג'נטים הם אותם גלגלי מתכת אשר נמצאים בבסיס הגלגל, כלומר שעליהם מרכיבים את הצמיג עצמו מהגומי. הג'נטים מהווים את הבסיס היציב של הגלגל, בעוד שהצמיגים הם אלו שאחראיים על הגמישות וההתאמה לתנאי הכביש. לצד התפקוד הטכני של הג'נטים, קיים גם עניין האסתטיקה – רבים מחובבי המכוניות נוהגים להחליף ג'נטים בגלגלים כדי לשפר את מראה הרכב ולהפוך אותו לספורטיבי, יוקרתי וחדש יותר.

אילו ג'נטים קיימים ומה איכותם?

ככלל, אנחנו מדברים על 2 סוגים עיקריים של ג'נטים: מפלדה, ממגנזיום. הג'נטים מפלדה הם בד"כ זולים יותר, ניתנים לתיקון במידה והם מתעקמים\נשברים וכד'. לעומתם, הג'נטים ממגנזיום הינם עמידים יותר אך לא ניתנים לתיקון. אלו שממגנזיום הפכו למאוד נפוצים ברכבים הישראליים, ככל הנראה הודות לעמידותם וחוזקם לאורך זמן.

 
 
 
 
גנט 15
 
 
₪1750
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 18 - BMW
 
 
₪2900
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 18 -,BMW
 
 
₪2900
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 15
 
 
₪1500
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 16
 
 
₪1750
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 15
 
 
₪1600
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 14
 
 
₪1350
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 15
 
 
₪1600
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 18 - BMW
 
 
₪2900
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 15
 
 
₪1600
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 16
 
 
₪1750
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'אנט 16
 
 
₪1750
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'נטים מגנזיום 16
 
 
₪1800
 
 
 
 
 
 
 
 
ג'נטים מגנזיום 16
 
 
₪1750
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ג'נטים סיניים ממגנזיום - חשוב לדעת

ג'נטים מגנזיום סיניים הם למעשה מיוצרים בסין, מה שהופך את המחיר שלהם למשתלם מאוד, ביחס למקבילים שלהם בשוק. לג'נטים הסיניים ממגנזיום יש את אותה איכות של אלה שממגנזיום: הם עמידים, מחזיקים מעמד גם ברכבים מאתגרים ומשמשים את הלקוחות לאורך זמן. חשוב לציין, שהג'נטים מגיעים בעיצובים מרשימים ובגדלים מגוונים המתאימים לכל רכב. בקיצור, ג'נטים מגנזיום סיניים מאפשרים לבעלי רכבים לשדרג את רכבם עם חלקים איכותיים ובמחיר אטרקטיבי.

מתי להחליף ג'נטים ברכב?

כאמור, לג'נטים יש שני תפקידים: טכניים ואסתטיים ולכן, אם יש צורך בהחלפתם ע"פ אחד מהתפקודים הללו – לכו על זה. חשוב להיוועץ עם איש מקצוע לפני שאתם מחליפים את הג'נטים, או רוכשים גלגלים חדשים עם ג'נטים לרכב. בסופו של דבר, הם אמורים להתאים בצורה מושלמת לרכב שלכם, בדיוק כמו שהצמיגים אמורים להתאים.

לסיכום, כיצד להבחין בין ג'נטים סיניים איכותיים לבין כאלה שאינם?

הדרך הפשוטה לעשות זאת הינה על ידי רכישת ג'נטים מחברה אמינה, וכן תמיד חשוב לוודא כי הם עשויים מסגסוגת איכותית של מגנזיום, ולא חיקוי. זכרו, כי מחיר זול הוא איננו המרכיב היחיד שאמור להשפיע על הרכישה, וכן ג'נטים איכותיים ממגנזיום יכולים לשמש אתכם לאורך זמן.