פנצ'ריית דורון לדרך
 
 
 
 
 
 
צמיגים קונים בדורון לדרך
 
 
 
 
 
 
5
92 חוות דעת
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
סניף ראשל"צ
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
072-3250510
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סדר פעולות הבסיסי בהחלפת צמיגים

 
החלפת צמיג - סך הכול זהו תהליך הכולל חמישה שלבים:

איתור כלי העבודה (מוט לפתיחת הברגים ומגבה) והגלגל הרזרבי – בשלב הראשון יש לרכז את כלי העבודה ואת הגלגל הרזרבי ולמקם אותם סמוך לגלגל שסובל מתקר. כמו כן לפני תחילת העבודה יש למקם את משולש האזהרה מספר מטרים לפני הרכב, על מנת להזהיר את המכוניות החולפות וכן יש ללבוש את האפוד הזוהר. בנוסף יש להרים את הבלם הידני ולהפעיל את אורות החירום. אם אתם נוהגים על רכב אוטומטי, העבירו אותו למצב PARKING.

שחרור הברגים – בשלב השני יש לשחרר את האומים המחברים את ציר הגלגל לחישוק. הואיל והאומים לא ישתחררו בקלות, עליכם להניח את הרגל ולהעמיס את משקל גופכם על מוט פתיחת הברגים. חשוב לשחרר את הברגים עד מחצית הדרך בלבד ולא לחלוטין.

הגבהת הרכב – מקמו את המגבה בחריץ הייעודי הסמוך לגלגל וסובבו את הידית עם כיוון השעון כדי להגביה את הרכב. מומלץ מאוד להצטייד מבעוד מועד במגבה נוח לתפעול, על מנת להפוך את השלב הזה לכמה שיותר פשוט וכמה שפחות מסורבל.
 
 
החלפת צמיג פנצ'ריית דורון לדרך
 
החלפת הצמיג – בשלב זה יש לשחרר את הברגים עד הסוף ולהסיר את הצמיג התקול. מקמו את הצמיג בתא המטען (במקום של הגלגל הרזרבי) והתקינו את הגלגל הרזרבי במקומו. לאחר מכן הבריגו חזרה את הברגים והדקו אותם אך לא עד הסוף. כעת הורידו את הרכב חזרה לקרקע על ידי הנמכת המגבה.

חיזוק הברגים – רק כאשר הרכב ניצב על הקרקע על כל ארבעת הגלגלים, ניתן לסיים להדק את האומים בחוזקה. חשוב להקפיד על חיזוק האומים באופן אלכסוני: אחרי הידוק האום הראשון, עברו לחזק את האום שנמצא באלכסון מולו. לאחר שהצמיג הרזרבי מותקן והאומים מחוזקים, גשו בהקדם האפשרי לתיקון או החלפת הצמיג התקול.

לקבלת פרטים נוספים על החלפת צמיג ועל צמיגים באופן כללי, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של "פנצ'ריית דורון לדרך ראשון לציון"