פנצ'ריית דורון לדרך
 
 
 
 
 
 
צמיגים קונים בדורון לדרך
 
 
 
 
 
 
5
92 חוות דעת
 
 
 
 

התקשרו עכשיו

 
סניף ראשל"צ
 
 
 
מספר מקשר הסבר
 
 
 
072-3250510
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

כללים לרכישת צמיגים איכותיים

 
 
כלל ראשון: התאימו את הצמיג לסוג הרכב
כל רכב מגיע עם הנחיות יצרן באשר לבחירת הצמיגים שלו, וחשוב לא להתעלם מההנחיות הללו. גם אם נתקלתם בצמיגים שסיפרו לכם עליהם שהם מטורפים ואתם ממש מתפתים לרכוש אותם – אל תעשו זאת אם המפרט של הרכב מבקש מכם אחרת. הצמיגים נגזרים מסוג הרכב, כמות הנסיעות, גודלו של הרכב וגם מהדגם הספציפי שלו. הקפידו על כך, כיוון שזהו המפתח הראשון לנהיגה איכותית, לצמיג איכותי ולנסיעה בטוחה.

כלל שני: אל תקנו צמיגים משומשים
נכון, המחיר הנמוך ממש קורץ והם נראים בדיוק אותו דבר אבל חשוב שתדעו שצמיגים משומשים לרכב רק יגרמו לו להיות פחות טוב ופחות איכותי – שני הדברים שאנחנו הכי פחות מעוניינים בהם. בסופו של דבר

כלל שלישי: התאימו את הצמיג לתנאי הדרך
מתכננים לבלות עם הרכב בתנאי שטח? גרים באיזור רטוב במיוחד? נוסעים הרבה, לאורך מספר גדול של קילומטרים ובדרכים עקלקלות? התאימו את הצמיג לתנאים הללו. בחורף, למשל, כשהכביש חלקלק כתוצאה מהגשמים, הדבר מהווה סיכון ממשי לחיי הנוסעים ולנהג. האחיזה בכביש הופכת להיות רופפת יותר, הרכב מחליק והתוצאה עשויה להיות מסוכנת במיוחד. כשאתם בוחרים בצמיגים איכותיים ומותאמים לתנאי הדרך אתם מנטרלים עד כמה שאפשר את האלמנט הזה ונהנים מנסיעה בטוחה ויציבה יותר, כזו שאתם יכולים לשלוט בה על ההחלקה ועל מרחק הבלימה.

כלל רביעי: הציצו בתוקף הצמיגים

בבואכם לבחור צמיגים חדשים, וודאו מהו התוקף שלהם. ממש כמו קרטון החלב או היוגורט שלכם, גם לצמיג יש אורך חיים מוגבל. לכל צמיג, כשהוא חדש, יש תוקף של ארבע שנים והוא מוטבע על הצמיג עצמו בצורת ארבע ספרות: השתיים הראשונות מייצגות את השבוע בשנה בו התוקף יפוג והשתיים הנוספות מייצגות את השנה. כשאתם מחדשים את הצמיגים ברכב, שימו לב לספרות המוטבעות עליו והימנעו מרכישת צמיגים שחלפה שנה מאז שנכנסו לתוקף. אין זה אומר שצמיגים בעלי תוקף קצר יותר הם לא איכותיים, אך הם יגרמו לכם להגיע מהר יותר למוסך ולהחליף אותם – וחבל.צמיגים איכותיים הם המפתח לנהיגה נעימה ובטוחה על פני הכביש. אל תזלזלו בהם, הקפידו לרכוש צמיגים מקוריים בלבד והתייחסו אליהם יפה – בזכותם אתם נוהגים באופן בטוח ונוח על הכביש!
 
צמיגים פנצ'ריית דורון לדרך